Transportery dla psa

No to w drogę!

Transportery dla psa występują w przeróżnych formach. Od toreb, przez materiałowe lub plastikowe kuferki, boxy, wiklinowe kosze, aż po klatki. W ofercie naszego sklepu zoologicznego na pewno znajdziesz idealne rozwiązanie umożliwiające bezpieczny transport zwierzęcia. Spraw, by podróż była komfortowa zarówno dla psa, jak i dla Ciebie.

Podróż zwykle bywa dla psa nie lada przeżyciem, generującym stres. Warto pamiętać o tym fakcie wybierając transporter dla psa. I chodzi oczywiście o dobro naszego pupila, ale też względy praktyczne, a uściślając – higieniczne. Jeśli wybieramy się w dalszą podróż, transporter dla psa powinien posiadać wygodny system wyjmowania odchodów. Gdy środkiem transportu ma być samolot, trzeba dostosować wybór transportera do wymogów, które określa certyfikat IATA.

 

Jak wybrać odpowiedni transporter dla psa?

Rynek oferuje szeroki wybór transporterów dla psów. Różnią się one formą, materiałem wykonania, wielkością itd. itp. Jednak przy wyborze tego typu akcesorium, warto wziąć pod uwagę stopień trudności i skomplikowania w oczyszczaniu transportera w podróży oraz jego wielkość. Ważne, by nasz czworonożny przyjaciel mógł swobodnie i komfortowo leżeć w swojej kuszetce. W przypadku dłuższych podróży, warto wybrać transporter z pojemnikiem na wodę (np. dozownikiem) i karmę.