Przysmaki dla kota

Sortowanie

Kocie łakocie

Przysmaki dla kota są uzupełnieniem i urozmaiceniem codziennej kociej diety. Przysmaki oferowane są w przeróżnych postaciach, zarówno takich, które przypominają typową suchą karmę, jak i w postaci past, dropsów, napoi, pastylek, pasztecików, pasków, sosów itp. Przysmaki są zazwyczaj mięsne lub rybne. Ważne, by składały się z produktów pochodzenia naturalnego.

 

Przysmaki dla kota – na zdrowie!

Cześć z przysmaków przeznaczona jest do spełniania konkretnych potrzeb, jak np. odkłaczanie, czyli wspieranie naturalnego wydalania połkniętych włosów, czy działanie na przyjemniejszy zapach
z pyszczka. Przysmaki dla kota to czysta radość, która może też stanowić rodzaj nagrody podczas zabawy lub nauki.

Na rynku znajdują się przysmaki dla kota od wielu producentów, takich jak Cosma, Naturea, Applaws, Beaphar, Vitacraft, Animonda, Dokas, Smilla, Sanabelle i innych. Wiele kocich łakoci sprzedawanych jest w wygodnych zestawach. Godnymi wyróżnienia są przysmaki dla kota, służące pielęgnacji i higienie zębów. Takie rodzaje przysmaków zapobiegają m. in. powstawaniu osadu i kamienia nazębnego. Niektóre przysmaki dla kotów wzbogacone są o β-1,3/1,6-D-glukan i Omegę 3 w ilości odpowiadającej suplementom diety. Przykładem mogą być smakołyki dla kotów Dr Seidel, przeznaczone do wspierania odporności organizmu kota, działając przeciwko infekcjom, wspomagając procesy gojenia ran, czy wspierając czasową rekonwalescencję.