Akcesoria do samochodu dla psa

A, B, C psa w samochodzie

Akcesoria do samochodu dla psa to przedmioty ułatwiające transport szczekającego pupila, by przemieszczanie się autem było bezpieczne zarówno dla psa, jaki i ludzi – kierowcy samochodu oraz innych uczestników ruchu drogowego. Listę samochodowego wyposażenia przeznaczonego dla psów otwierają oczywiście transportery. Znajdziesz je w naszym sklepie zoologicznym, tak jak inne akcesoria do samochodu dla psów.

Akcesoria do samochodu dla psów to również specjalne smycze, maty, legowiska i podkłady, taśmy, szelki i pasy samochodowe, foteliki i ułatwiające wsiadanie i wysiadanie platformy (składane rampy), a także ścianki, siatki i kraty oddzielające przestrzeń, w której przewożony jest pies od kierowcy pojazdu.

Akcesoria do samochodu dla psa przede wszystkim czynią podróż bezpieczną dla zwierzęcia i człowieka. Inną nieco kategorią są przedmioty ułatwiające zachowanie czystości w czasie jazdy i łatwe usunięcie ewentualnych zabrudzeń oraz pozwalające zminimalizować ryzyko szkody
i zniszczenia elementów pojazdu przez zestresowane, wiercące się zwierzę.

Podstawowym elementem, który powinien znaleźć się w każdym samochodzie przewożącym psa, jest smycz do samochodu, przypominająca w działaniu pasy bezpieczeństwa.