Woreczki na psie odchody

Sortowanie

Kupa kultury

Woreczki na psie odchody to podstawowy ekwipunek spacerowy każdego dobrego opiekuna. Wydalanie leży w naturze organizmów żywych, w tym każdego, nawet najbardziej uroczego milusińskiego. Tak już jest, że ekskrementy nie należą do chcianych i lubianych elementów pejzażu. Za nieposprzątane po swoim psie odchody można dostać mandat, choć czynność sprzątania powinna wynikać z elementarnego wychowania i poczucia kultury osobistej, a nie z obawy przed karą. Tak czy inaczej – odchody po swoim psie trzeba usuwać. Niezastąpioną pomoc w tej czynności stanowią woreczki na psie odchody. Dobrze, gdy są zapachowe, a jeszcze lepiej, gdy nie stanowią dodatkowych śmieci i służą środowisku swą biodegradowalnością.

 

Woreczki na psie odchody – na co zwracać uwagę przy wyborze?

Najistotniejsza w wyborze woreczków wydaje się być ich wytrzymałość. Chodzi o to, by woreczki nie rozleciały się w trakcie sprzątania, czy drogi do najbliższego kosza. Całą akcję usuwania odchodów psa z przestrzeni publicznej usprawni łopatka, która oprócz kupy, podniesie komfort
i poziom higieny sprzątania.

Woreczki na psie odchody pakowane są czasem do małych pojemniczków, które są jednocześnie brelokami, zawieszkami do smyczy. Ten prosty sposób sprawia, że właściciel psa nie musi pamiętać o zabieraniu dodatkowego pakunku przy każdym wyjściu na spacer.