Karma mokra dla kota

Sortowanie

Wszystko, co najlepsze w kociej misce

Karmy mokre stanowią doskonałą odpowiedź żywieniową na naturalne potrzeby kota, jako drapieżnika. Doskonała karma mokra odpowiada strukturze zawartości wody w ofiarach polowań kota – karma mokra jest swego rodzaju substytutem degustowania się upolowanym gryzoniem bądź ptakiem. Z racji swej zawartości płynu, karma mokra w odróżnieniu od karm suchych, nie wymaga szczególnego dbania o napojenie kota wodą.

Karma mokra dla kota – dieta podstawowa

Wszyscy koci dietetycy podkreślają, iż karmy mokre to najdoskonalszy sposób karmienia kota, najbliżej przypominający to, co naturalne, a dzięki wysiłkom producentów – doskonale zbalansowane – z uwzględnieniem szczególnych kocich potrzeb.

Różne potrzeby – różne rozwiązania – mokra karma dla kota

Podobnie jak karmy suche, oferta karm mokrych obejmuje pełne spektrum oczekiwań kotów jak i ich właścicieli. W bogatym asortymencie naszego sklepu zoologicznego znajdują się karmy dla kotów różnych grup wiekowych, karmy specjalistyczne, odpowiadające zróżnicowanym potrzebom. Wyselekcjonowani przez nas producenci oferują karmy bezzbożowe, karmy typu sensitive, karmy dla kotów z alergiami, karmy przygotowywane z myślą o wspomaganiu zdrowia mruczących czworonogów w terapiach ich przewodu moczowego i nerek, karmy dietetyczne, karmy przeznaczone dla zwierząt z problemami przewodu pokarmowego i wiele innych. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą, wybieraj i pozwalaj swemu pupilowi odkrywać, poznawać i rozkoszować się smakami.