Torby i transportery dla kota

Nie ma to jak torba

Jeśli podróżujemy z wieloma torbami, walizką itp. to torba dla kota jest najlepszą opcją transportowania zwierzęcia. Posiada zwykle długie pasy, które można wziąć na ramię.

Torby dla kota posiadają swoje minusy, ale zdecydowanie przeważają jednak plusy. W praktyce najlepiej sprawdza się posiadanie pudełkowego transportera, służącego do dłuższych podróży oraz wygodnej torby do przemieszczania się po mieście, w komunikacji miejskiej itd.

 

Torby dla kota – plusy i minusy

Torby dla kota to znakomita alternatywa pudełkowych transporterów. Wykonane są z wysokiej jakości materiału, odpornego na uszkodzenia i odpowiednio usztywnionego. Torby dla kota zapinane są za zamek. Stanowią one bodajże najbardziej komfortową opcję transportowania dla kota, pozostając funkcjonalnymi również dla właściciela. Jedynym minusem toreb do transportu jest stosunkowo trudne utrzymanie ich w czystości. Oczywiście można wyłożyć dno torby podkładką higieniczną, która wchłonie ciecz oraz w dużej mierze jej zapach; zabrudzoną torbę można też wyprać lub wyczyścić (co w przypadku plastikowych transporterów jest łatwiejsze,
a wiklinowych – nieporównywalnie trudniejsze).